АЙДРІНК®

Поки ніхто не проголосував, будьте першим!

Умови відпуску
без рецепта
Міжнародне непатентоване найменування
Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Фармакотерапевтична група
Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.
Форма випуску
порошок для орального розчину зі смаком лимону по 4,8 г в саше; по 10 саше в пачці з картону
Заявник: назва українською
Заявник: країна
Заявник: адреса
Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63
Код АТС 1
N02BE51
Тип ЛЗ
Звичайний
Склад (діючі)
1 саше містить парацетамолу у перерахуванні на 100 % суху речовину 650 мг (0,650 г), фенілефрину гідрохлориду у перерахуванні на 100 % суху речовину 10 мг (0,010 г)
Номер Реєстраційного посвідчення
UA/14813/01/01
Дата початку дії
29.12.2015
Дата закінчення
29.12.2020
ЛЗ біологічного походження
Ні
ЛЗ рослинного походження
Ні
ЛЗ-сирота
Ні
Гомеопатичний ЛЗ
Ні
Тип МНН
Комбінований
Дострокове припинення
Ні
Кількість виробників
1
Виробник 1: назва українською
ПАТ "Фармак"
Виробник 1: країна
Україна
Виробник 1: адреса
Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74
Аналоги

Аналоги АЙДРІНК® за діючою речовиною