АСТЕР

Поки ніхто не проголосував, будьте першим!

Умови відпуску
без рецепта
Міжнародне непатентоване найменування
Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Фармакотерапевтична група
"Ксантіс Фарма Лімітед"
Форма випуску
таблетки по 500 мг/65 мг, по 10 таблеток у блістері; по 1, або по 2, або по 3 блістери в пачці; по 12 таблеток у блістері; по 1, або по 2 блістери в пачці
Заявник: країна
Заявник: адреса
Лімасол, 5, Єврошер Тауер, 1-й поверх, квартира/офіс 101, 2112, Нікосія, Кіпр
Тип ЛЗ
Звичайний
Склад (діючі)
1 таблетка містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну
Номер Реєстраційного посвідчення
UA/16604/01/01
Дата початку дії
06.03.2018
Дата закінчення
06.03.2023
ЛЗ біологічного походження
Ні
ЛЗ рослинного походження
Ні
ЛЗ-сирота
Ні
Гомеопатичний ЛЗ
Ні
Тип МНН
Комбінований
Дострокове припинення
Ні
Кількість виробників
1
Виробник 1: назва українською
Санека Фармасьютікалз АТ
Виробник 1: країна
Словацька Республіка
Виробник 1: адреса
Нітрянська 100, 920 27 Глоговець, Словацька Республіка
Аналоги

Аналоги АСТЕР за діючою речовиною