АНТИФЛУ®

Поки ніхто не проголосував, будьте першим!

Умови відпуску
без рецепта
Міжнародне непатентоване найменування
Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Фармакотерапевтична група
Аналгетики та антипіретики.
Форма випуску
порошок для орального розчину, по 17 г у пакеті; по 5 пакетів у картонній коробці
Заявник: назва українською
Заявник: країна
Заявник: адреса
Україна, 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, 4-Б
Код АТС 1
N02BE51
Тип ЛЗ
Звичайний
Склад (діючі)
1 пакет містить парацетамолу (ацетамінофену) 650 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 4 мг
Номер Реєстраційного посвідчення
UA/4910/02/01
Дата початку дії
19.05.2017
Дата закінчення
необмежений
ЛЗ біологічного походження
Ні
ЛЗ рослинного походження
Ні
ЛЗ-сирота
Ні
Гомеопатичний ЛЗ
Ні
Тип МНН
Комбінований
Дострокове припинення
Ні
Кількість виробників
1
Виробник 1: назва українською
Контракт Фармакал Корпорейшн
Виробник 1: країна
США
Виробник 1: адреса
135 Адамс Авеню, Хопог, Нью-Йорк 11788, США (первинна та вторинна упаковка, дозвіл на випуск серії);
Аналоги

Аналоги АНТИФЛУ® за діючою речовиною