АНТИГРИПІН

Поки ніхто не проголосував, будьте першим!

Умови відпуску
без рецепта
Міжнародне непатентоване найменування
Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Фармакотерапевтична група
Анальгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.
Форма випуску
таблетки шипучі зі смаком грейпфруту по 10 таблеток у пластиковому пеналі; по 1 пеналу в картонній пачці або пачці-конверті з пристосування для підвішування; по 6 таблеток у стрипі; по 1 або 5 стрипів у картонній пачці
Заявник: назва українською
Заявник: країна
Заявник: адреса
01103, м. Київ, вул. Підвисоцького Професора, буд. 6-В
Код АТС 1
N02BE51
Тип ЛЗ
Звичайний
Склад (діючі)
1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, хлорфенаміну малеату 10 мг, кислоти аскорбінової 200 мг
Номер Реєстраційного посвідчення
UA/8804/01/01
Дата початку дії
11.01.2018
Дата закінчення
необмежений
ЛЗ біологічного походження
Ні
ЛЗ рослинного походження
Ні
ЛЗ-сирота
Ні
Гомеопатичний ЛЗ
Ні
Тип МНН
Комбінований
Дострокове припинення
Ні
Кількість виробників
1
Виробник 1: назва українською
Натур Продукт Фарма Сп. з о. о.
Виробник 1: країна
Польща
Виробник 1: адреса
30 вул. Подточиско, 07-300 Острів Мазовецька, Польща
Аналоги

Аналоги АНТИГРИПІН за діючою речовиною