АЛЛЕГРА® 180 МГ

Поки ніхто не проголосував, будьте першим!

Умови відпуску
без рецепта
Міжнародне непатентоване найменування
Fexofenadine
Фармакотерапевтична група
Антигістамінні засоби для системного застосування.
Форма випуску
таблетки, вкриті оболонкою, по 180 мг № 10, № 20 (10х2): по 10 таблеток у блістері; по 1 або по 2 блістери в картонній коробці
Заявник: назва українською
Заявник: країна
Заявник: адреса
Україна, 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 48-50А
Код АТС 1
R06AX26
Тип ЛЗ
Звичайний
Склад (діючі)
1 таблетка містить фексофенадину гідрохлориду 180 мг (еквівалентно 168 мг фексофенадину)
Номер Реєстраційного посвідчення
UA/8500/01/02
Дата початку дії
05.02.2019
Дата закінчення
необмежений
ЛЗ біологічного походження
Ні
ЛЗ рослинного походження
Ні
ЛЗ-сирота
Ні
Гомеопатичний ЛЗ
Ні
Тип МНН
Моно
Дострокове припинення
Ні
Кількість виробників
1
Виробник 1: назва українською
САНОФІ ВІНТРОП ІНДАСТРІА - ТУРЗ
Виробник 1: країна
Франція
Виробник 1: адреса
30-36 авеню Гюстав Ейфель, ТУРЗ, 37100, Франція
Аналоги

Аналоги АЛЛЕГРА® 180 МГ за діючою речовиною